Acil Kartvizit

Acil Kartvizit
Acil Kartvizit
Acil Kartvizit

2023 Acil kartvizit FiyatlarıGrafik tasarım Ücreti baskı fiyatından hariç: 150 TL'dir

100 Adet Acil Kartvizit  400

200 Adet Acil Kartvizit  500 

300 Adet Acil Kartvizit 750

500 Adet Acil Kartvizit 1000 

Kartvizit çalışması hazır olanlar için ayrıca fiyat verilmez. Ürün tarafımızca teslim edilecek ise uzaklık mesefasine göre taksi ücret tarifesi uygulanır.

Grafik çalışması hazır olmayan işlerde aciliyet durumu müşterinin tarafımıza eksiz verdiği bilgilere göre değişir. Müşteri eksik bilgi vermesi durumunda aciliyet durumu uzar...

Ücret dahilinde servis alanlarımız Gebze ,Gebze Organize sanayi bölgeleri Darıca Darıca Küçük Sanayi bölgesi Çayırova ve Dilovası ile Dilovasında bulunan sanayi bölgeleridir.

Acil Matbaa olarak, kartvizit baskı hizmetimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Özel olarak tasarımınızı ya da logosunu, yüksek kaliteli malzemelerle baskılayarak, sizlere en iyi fiyatlarla teslim edebiliriz. Kartvizitleriniz, kuruluşunuzun kimliğine uygun tasarım ve renklerle elde edilebilir. Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Acil kartvizit - En İyti Fİyatlarla Kartvizit Baskı Matbaa Hizmetleri

Gebze Kartvizit

Kocaeli Kartvizit

İyi bir kartvizit, aşağıdaki özellikleri taşımalıdır:

  1. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Kartvizitinizin uzun ömürlü olabilmesi için, dayanıklı ve kaliteli malzemeler tercih edilmelidir.

  2. Doğru baskı teknolojisi kullanılmalıdır. Kartvizitinizin iyi bir görüntü verebilmesi için, en son baskı teknolojilerinden yararlanılmalıdır.

  3. Kartvizitinizin tasarımı, kuruluşunuzun kimliğine uygun olmalıdır. Kartvizitiniz, kuruluşunuzun logosu, renkleri ve diğer özelliklerini yansıtmalıdır.

  4. Kartvizitiniz, kullanımı kolay ve pratik olmalıdır. Kartvizitinizi rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir tasarıma sahip olmalıdır.

  5. Kartvizitinizin fiyatı, kalitesine uygun olmalıdır. İyi bir kartvizit baskısı, uygun fiyatlarla da elde edilebilir.

Bu maddeler dikkate alınarak, iyi bir kartvizit elde edilebilir. Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım