Acil Kaşe

Acil Kaşe
200,00 TL

Değerli müşterilerimiz; 2023 yılı itiberi ile fiyatlarımız da artışlar olmuştur. Bu nedenle önce ürün fiyatını alınız. 

Kaşe fiyatları kaşelerin öezelliklerine göre değişmektedir. 2023 yılı kaşe fiyatları için iletişim bölümünden bilgi alabilirsiniz..

Önemli: Kaşe yaptıran müşterilerimiz kaşeyi işletmelerine bizim tarafımızdan ulaştırılmasını istemeleri durumunda Taksi ücret tarifesi üzerinden hesaplama yapılarak + fiyat belirlenir.

Acil Matbaa olarak, kaşe baskı hizmetimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Özel olarak tasarımınızı ya da logosunu, yüksek kaliteli malzemelerle baskılayarak, sizlere teslim edebiliriz. İyi bir kaşe baskısı, yüksek kaliteli malzemeler ve doğru baskı teknolojisinin kullanılmasıyla elde edilir. Bu sayede, kaşeniz uzun ömürlü olacak ve iyi bir görüntü verecektir.

İyi bir kaşe baskısı, aşağıdaki özellikleri taşımalıdır:

  1. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Kaşenizin uzun ömürlü olabilmesi için, dayanıklı ve kaliteli malzemeler tercih edilmelidir.

  2. Doğru baskı teknolojisi kullanılmalıdır. Kaşenizin iyi bir görüntü verebilmesi için, en son baskı teknolojilerinden yararlanılmalıdır.

  3. Kaşenizin tasarımı, kuruluşunuzun kimliğine uygun olmalıdır. Kaşeniz, kuruluşunuzun logosu, renkleri ve diğer özelliklerini yansıtmalıdır.

  4. Kaşeniz, kullanımı kolay ve pratik olmalıdır. Kaşenizi rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tasarıma sahip olmalıdır.

  5. Kaşenizin fiyatı, kalitesine uygun olmalıdır. İyi bir kaşe baskısı, uygun fiyatlarla da elde edilebilir.

Acil Matbaa olarak, Gebze ve Kocaeli bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kaşe baskı hizmetimiz de sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz arasındadır.

Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım